Twenty Thirteen - en to nl translation catalogue (58 entries)

en: The 2013 theme for WordPress takes us back to the blog, featuring a full range of post formats, each displayed beautifully in their own unique way. Design details abound, starting with a vibrant color scheme and matching header images, beautiful typography and icons, and a flexible layout that looks great on any device, big or small.
nl: Het 2013 thema voor WordPress neemt ons terug naar de blog met alle post formats actief en elke post format wordt op een eigen unieke en prachtige manier getoond. Design details zijn er ten overvloed beginnend met een hoog-contrastkleuren schema en bijpassende header afbeeldingen, prachtige typografie en iconen verpakt in een flexibele layout die op elk device fantastisch toont; groot of klein.

en: Appears in the footer section of the site.
nl: Verschijnt in het footer gedeelte van de site.

en: Link to full-size image
nl: Link naar volledig formaat afbeelding

en: Main Widget Area
nl: Hoofd widgetgebied

en: Secondary Widget Area
nl: Secondaire widgetgebied

en: Appears on posts and pages in the sidebar.
nl: Verschijnt bij berichten en pagina's in de zijbalk.

en: Full resolution
nl: Volledige resolutie

en: Twenty Thirteen requires at least WordPress version 3.6. You are running version %s. Please upgrade and try again.
nl: Twenty Thirteen vereist minimaal WordPress 3.6. De huidige installatie is versie %s. Werk de installatie bij en probeer opnieuw.

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: This is somewhat embarrassing, isn&rsquo;t it?
nl: Helaas, hier ging iets mis.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
nl: Het lijkt erop dat hier niets kon worden gevonden. Probeer het eens met de zoekfunctie.

en: Daily Archives: %s
nl: Dagelijks archief: %s

en: Monthly Archives: %s
nl: Maandelijks archief: %s

en: Yearly Archives: %s
nl: Jaarlijks archief: %s

en: Archives
nl: Archief

en: About %s
nl: Over %s

en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl: Bekijk alle berichten van %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: All posts by %s
nl: Alle berichten van %s

en: Category Archives: %s
nl: Categorie archief: %s

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
nl[0]: Een gedachte over &ldquo;%2$s&rdquo;
nl[1]: %1$s gedachten over &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Comment navigation
nl: Reactienavigatie

en: &larr; Older Comments
nl: &larr; Oudere reacties

en: Newer Comments &rarr;
nl: Nieuwere reacties &rarr;

en: Comments are closed.
nl: Reacties zijn gesloten.

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl: Verder lezen <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Pages:
nl: Pagina&#39;s:

en: Edit
nl: Bewerken

en: Permalink to %s
nl: Permalink naar %s

en: Leave a comment
nl: Geef een reactie

en: One comment so far
nl: Een reactie tot dusver

en: View all % comments
nl: Alle % reacties bekijken

en: Nothing Found
nl: Niets gevonden

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
nl: Klaar om je eerste bericht te publiceren? <a href="%1$s">Start hier</a>.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with different keywords.
nl: Helaas, er kwam niets overeen met de zoektermen. Probeer het opnieuw met andere zoekwoorden.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
nl: Het lijkt erop dat wij niet kunnen vinden wat jij zoekt. Wellicht dat de zoekfunctie helpt.

en: Semantic Personal Publishing Platform
nl: Semantisch persoonlijk publicatie platform

en: Proudly powered by %s
nl: Ondersteund door %s

en: Navigation Menu
nl: Navigatiemenu

[ctx: Source Sans Pro font: on or off]
en: on
nl: aan

[ctx: Bitter font: on or off]
en: on
nl: aan

en: Page %s
nl: Pagina %s

en: Posts navigation
nl: Berichtennavigatie

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
nl: <span class="meta-nav">&larr;</span> Oudere berichten

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl: Nieuwere berichten <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Post navigation
nl: Berichtnavigatie

en: View all posts by %s
nl: Alle berichten tonen van %s

[ctx: 1: post format name. 2: date]
en: %1$s on %2$s
nl: %1$s op %2$s

en: Skip to content
nl: Naar de inhoud springen

en: <span class="attachment-meta">Published on <time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time> in <a href="%3$s" title="Return to %4$s" rel="gallery">%5$s</a></span>
nl: <span class="attachment-meta">Gepubliceerd op <time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time> in <a href="%3$s" title="Terug naar %4$s" rel="gallery">%5$s</a></span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Previous
nl: <span class="meta-nav">&larr;</span> Vorige

en: Next <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl: Volgende <span class="meta-nav">&rarr;</span>

[ctx: header image description]
en: Circle
nl: Cirkel

[ctx: header image description]
en: Diamond
nl: Diamant

[ctx: header image description]
en: Star
nl: Ster

en: Search Results for: %s
nl: Zoekresultaten voor: %s

en: Tag Archives: %s
nl: Tagarchief: %s

en: %s Archives
nl: %s Archief

en: the WordPress team
nl: het WordPress team
